28 maja 2023

Nie rezygnuj z kobiecej elegancji w czasie karmienia piersią – wybierz sukienkę odpowiednią do okazji

Źródło: https://mamatu.pl/

Sukienka często jest synonimem kobiecości. W zależności od stylu, możesz ubrać ją praktycznie na każdą okazję. Sprawdza się także na co dzień – jako element stroju do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi czy niedzielny spacer. Jednak wiele kobiet, które urodzą dziecko i chcą karmić piersią, na ten czas rezygnuje z noszenia sukienek, uważając je za mało praktyczne. Ale czy tak faktycznie musi być? Czy musisz rezygnować z noszenia sukienek, gdy karmisz piersią? Oczywiście, że nie! Wystarczy, że wybierzesz sukienkę ułatwiającą karmienie piersią. Przekonaj się, jak duży wybór czeka na Ciebie.

Sukienka do karmienia piersią – w czym tkwi jej sekret?

Klasyczne sukienki są w pełni zabudowane i często bardzo dopasowane do kobiecej sylwetki. Dlatego też wiele mam karmiących rezygnuje z takiego stroju. Marka Mamatu w odpowiedzi na potrzeby kobiet karmiących piersią stworzyła sukienki, które ułatwiają przystawienie dziecka do piersi. Jak to możliwe? Wszystko dzięki specjalnie ukrytym zamkom błyskawicznym. W zależności od modelu są one umieszczone bezpośrednio przy dekolcie lub nieco niżej na wysokości piersi tworząc „kieszonkę”, którą wystarczy odchylić, by przystawić dziecko do piersi. Dzięki takiemu rozwiązaniu w trakcie karmienia piersią nie musisz się cała rozbierać. Sukienka może być też idealnie dopasowana do Twojej sylwetki i podkreślać jej kobiece kształty.

Co więcej, zamki są tak sprytnie ukryte, że na pierwszy rzut oka w ogóle nie widać, że masz na sobie ubranie do karmienia. Dlatego nakładając taką sukienkę, nie musisz się krępować. Możesz ją ubrać praktycznie na każdą okazję – wystarczy, że wybierzesz odpowiedni model.