23 października 2021

Wózek dziecięcy 2w1 czy warto?

Wybór dziecięcego wózka jest bardzo odpowiedzialnym oraz stresującym zadaniem. Szczególnie dla osób, które debiutują w roli rodziców. Mamusie, jak i także tatusiowie potrafią poświęcić wiele godzin na analizę tego, jaki wózek dziecięcy 2w1 wybrać. Sprawdźmy co to za wózki.

Wózek dziecięcy 2w1 to pojazd dwu funkcyjny. Sprawdza się na przeróżnych etapach życia naszego dziecka. Funkcja podstawowa to głęboki wózek, na który się składa bardzo wygodna gondola oraz stelaż na kółkach. Takowy wózek posłuży dziecku od narodzin, aż do samego momentu, w którym nie zacznie samodzielnie siedzieć.

Funkcja głębokiego wózka gwarantuje, że dziecko zapewniony ma bardzo wysoki komfort podczas spacerów. Gondola dosyć obszerna chroni malucha przed wiatrem oraz przez zimnem, a budka dodatkowo chroni przed silnymi promieniami słonecznymi oraz deszczem. Musimy pamiętać o tym, że w pierwszym miesiącach życia dziecka nawet przesypia dwadzieścia godzin na dobę, dlatego wózek dziecięcy 2w1 musi być wygodny maksymalnie. https://dzieciecyswiat.com.pl

Gdy nasza pociecha zaczyna siedzieć samodzielnie, to spacery w pozycji leżącej nie są już dla nich żadną atrakcją. Dziecko zamierza obserwować świat, a to umożliwia przejście na spacerową funkcję. Wybierając wózek dziecięcy 2w1 nie trzeba wymieniać zatem pojazdu po zaledwie kilku miesiącach jego użytkowania. Wystarczy jedynie odczepić gondolę i zastąpić ją siedziskiem, który jest dołączony do zestawu, montowanym przodem czy też tyłem do kierunku jazdy. Jest to bardzo wygodne, a na pewno rozwiązanie ekonomiczne.